Pozycji: 0 Wartość: 0,00 Love it (0)
Warunki dostawy

Następstwem złożenia i weryfikacji zamówienia jest wysyłka towaru do odbiorcy. Wysyłka odbywa się po skompletowaniu wszystkich składników dyspozycji i weryfikacji płatności. Ponieważ zamówione produkty mogą posiadać zróżnicowany czas dostawy, możemy na Państwa życzenie rozbić zamówienie na większą ilość przesyłek. Należy pamiętać jednak, że szybkość otrzymania przesyłki jest składową czasu wysyłki (symbolizowanego przez znaczniki dostępności znajdujące się przy każdym produkcie) oraz czasu dostawy przez kuriera (do 24 godzin w dni robocze).

Wszystkie przesyłki realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DHL. Każde zamówienie posiada unikalny status zamówienia, dzięki któremu dowiesz się na jakim etapie jest Twoje zamówienie.

Odbiór przesyłki od kuriera


Klient w chwili odbioru przesyłki powinien sprawdzić czy oryginalne opakowanie jest nienaruszone. Paczka musi być zabezpieczona taśmami. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania, taśm lub stwierdzenia prób otwierania przesyłki, należy spisać w obecności kuriera protokół odbioru (reklamacji). Przy odbiorze należy w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem oraz czy towary nie noszą śladów uszkodzenia. W razie stwierdzenia nieprawidłowości należy spisać protokół opatrzony podpisem kuriera oraz niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą. Protokół odbioru spisany w obecności kuriera jest jedyną podstawą do uznania ewentualnych reklamacji. Sugerujemy zawsze sprawdzać zawartość przesyłki przy kurierze, nawet jeśli nie nosi ona widocznych śladów uszkodzeń.

Odbiór osobisty


Klient może również odebrać przesyłkę w jednym z 9 punktów odbioru towaru na terenie całej Polski. Paczka musi być zabezpieczona taśmami. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania, taśm lub stwierdzenia prób otwierania przesyłki, należy poinformować o tym personel w punkcie odbioru towaru.
X
Produkt wysyłamy w ciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia, jeśli wybierzesz płatność przy odbiorze.
Wybierając przedpłatę jako formę płatności, zamówienie wyślemy do 24 godzin po zakęsiegowaniu wpłaty.
Paczka wysłana zostanie firmą kurierską, zwyczajowo jej dostarczenie trwa od 1 do 2 dni roboczych.
Dostawa towaru do salonu trwa od 2 do 3 dni roboczych