Architekci

MAŁGORZATA JUROWSKA INTERIOR DESIGN

Małgorzata Jurowska

www.architektopole.com, e-mail: arch.jurowska@gmail.com, facebook: @architektopoleemdesign

Małgorzata Jurowska INTERIOR DESIGN to owoc wieloletniej pasji pani Małgosi popartej doświadczeniem w projektowaniu wnętrz. „Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, wykorzystując przy tym swoją wiedzę i najnowsze trendy. Moim umiejętnościom zaufało wielu klientów, z którymi stworzyliśmy niebanalne projekty dopasowane zarówno do ich preferencji jak i zasobności portfela”. W swojej ofercie proponuje rozwiązania zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Z powodzeniem zajmuję się projektowaniem wnętrz mieszkań i apartamentów, domów, a także obiektów komercyjnych sklepów, biur, lokali usługowych.

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA KB STUDIO

Krzysztof Brabański

www.kbstudio.pl, e-mail: biuro@kbstudio.pl, facebook: @KBstudioArchitekturaWnetrza

KB studio jest autorską pracownią architektury i wnętrz arch. Krzysztofa Brabańskiego, którego działalność koncentruje się na tworzeniu indywidualnych projektów architektoniczno-budowlanych oraz unikalnych aranżacji wnętrz dla klientów prywatnych i biznesowych.

ARCHITEKTURA&WNĘTRZA ANNA GRABOWSKA

Anna Grabowska

www.archwnetrza.pl, e-mail: arch.wnetrza@gmail.com

Od 10 lat tworzy firmę z pasją do architektury wnętrz, zgodnie z zasadą „Mniej znaczy więcej”. Funkcja, design, ale też przede wszystkim preferencje klienta, jego sposób funkcjonowania – życia są głównymi wytycznymi w trakcie projektowania. Razem stworzymy piękne wnętrza.

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA A. 01 JOANNA WARCHLEWSKA

Joanna Warchlewska

e-mail: a.01architektura@gmail.com, facebook: @pracowniaarchitektonicznaA.01

A.01 to architektura i wnętrza. Założycielka Pracowni jest miłośniczką eklektyzmu i kontrastów: minimalistycznej powściągliwości i barokowego przepychu, symetrii i organicznych form, monochromatyzmu i feerii barw, betonowego matu i połysku złota. Dzięki czerpaniu z wielu stylów, z łatwością trafia w gust swoich klientów.

byMadeline

Magdalena Olejnik

www.bymadeline.pl, e-mail: biuro@bymadeline.pl, facebook: @bymadeline, instagram: interior_bymadeline

Pracownia projektowa byMadeline w Opolu powstała z pasji do tworzenia pięknych wnętrz. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie kładąc nacisk na funkcjonalność i ergonomiczne rozwiązania w oparciu o oryginalne pomysły. Każde wnętrze projektowane jest przy licznych konsultacjach z Inwestorem dzięki czemu sen o pięknym wnętrzu każdego Klienta przeobraża się w rzeczywistość. Zajmujemy się projektowaniem zarówno pojedynczych pomieszczeń, małych mieszkań jak również tych większych metraży – domy, apartamenty, pomieszczenia komercyjne i użytkowe, hotele. Zapraszamy do współpracy – obiecujemy że staniemy na wysokości zadania aby spełnić Państwa marzenia o pięknym wnętrzu.

MP ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Paulina Tracz

www.projektujemy-wnetrza.pl , e-mail: mp.architekturawnetrz@gmail.com, facebook: @MPArchitekturaWnetrz

MP Architektura Wnętrz zajmuje się aranżacją przestrzeni prywatnych, biznesowych, komercyjnych i użytkowych. Jestpracownią architektoniczną, która z pasją tworzy kreatywne, a zarazem funkcjonalne wnętrza. Dzięki czemu każdy projekt dopasowany jest na miarę potrzeb klienta.

PROJEKT DO KWADRATU

Paulina Bugajska

www.projektdokwadratu.com.pl, e-mail: biuro@projektdokwadratu.com.pl, i: @projekt_do_kwadratu

Projektowanie nie jest jedynie naszą pracą - jest również pasją, dzięki której od lat się realizujemy. Projekt do kwadratu – to kompleksowy projekt przestrzeni wewnętrznej oraz zewnętrznej. Działamy na terenie całego województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Realizujemy także projekty zdalnie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każdą zaprojektowaną przez nas przestrzeń cechuje funkcjonalność i nietuzinkowość. Ostatnie realizacje to pomieszczenia w stylu loftowym i skandynawskim. Specjalizujemy się głównie we wnętrzach prywatnych, ale podejmujemy się projektowania wnętrz publicznych (np. restauracje, biura). W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę projektowania ogrodów, tarasów i balkonów. Jeżeli marzą Państwo o spójnej całości wnętrza oraz ogrodu – serdecznie zapraszam po projekt do kwadratu!

MG Design

Małgorzata Gajewska

www.mg-design.pl, e-mail: biuro@house-garden.com.pl, facebook: MG Design, instagram: @tworzymywnetrza

Witam w autorskiej pracowni projektowania wnętrz, gdzie powstają aranżacje, które odzwierciedlają osobisty charakter moich Klientów. Jako architekt wnętrz profesjonalnie kreuję nowoczesne przestrzenie – dbam o układ pomieszczeń, oświetlenie, dobór wyposażenia i kolorystyki. Zajmuję się także sprawowaniem nadzoru autorskiego: dbam o to, by prace wykończeniowe odpowiadały ustalonym przeze mnie i Klienta założeniom.

ma.laga - liczy się wnętrze

Małgorzata Kwasowska

www.ma-laga.pl, e-mail: malgorzata@ma-laga.pl, facebook: @malagawnetrze, instagram: @ma.lagawnetrze

Ma.laga to pracowania założona przez architekta wnętrz Małgorzatę Kwasowską, posiadająca swoje realizacje w całej Polsce, jak i za granicą. Pracownia specjalizuje się we wnętrzach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej takich jak restauracje, salony fryzjerskie, biura itp. Architekturę wnętrz pojmuje jako sztukę kształtowania przestrzeni, które w ostatecznym efekcie tworzy harmonijną całość, gdzie liczy się wnętrze.