Architekci

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA KB STUDIO

Krzysztof Brabański

www.kbstudio.pl, e-mail: biuro@kbstudio.pl, facebook: @KBstudioArchitekturaWnetrza

KB studio jest autorską pracownią architektury i wnętrz arch. Krzysztofa Brabańskiego, którego działalność koncentruje się na tworzeniu indywidualnych projektów architektoniczno-budowlanych oraz unikalnych aranżacji wnętrz dla klientów prywatnych i biznesowych.

ARCHITEKTURA&WNĘTRZA ANNA GRABOWSKA

Anna Grabowska

www.archwnetrza.pl, e-mail: arch.wnetrza@gmail.com

Od 10 lat tworzy firmę z pasją do architektury wnętrz, zgodnie z zasadą „Mniej znaczy więcej”. Funkcja, design, ale też przede wszystkim preferencje klienta, jego sposób funkcjonowania – życia są głównymi wytycznymi w trakcie projektowania. Razem stworzymy piękne wnętrza.

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA A. 01 JOANNA WARCHLEWSKA

Joanna Warchlewska

e-mail: a.01architektura@gmail.com, facebook: @pracowniaarchitektonicznaA.01

A.01 to architektura i wnętrza. Założycielka Pracowni jest miłośniczką eklektyzmu i kontrastów: minimalistycznej powściągliwości i barokowego przepychu, symetrii i organicznych form, monochromatyzmu i feerii barw, betonowego matu i połysku złota. Dzięki czerpaniu z wielu stylów, z łatwością trafia w gust swoich klientów.

byMadeline

Magdalena Olejnik

www.bymadeline.pl, e-mail: biuro@bymadeline.pl, facebook: @bymadeline, instagram: interior_bymadeline

Pracownia projektowa byMadeline w Opolu powstała z pasji do tworzenia pięknych wnętrz. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie kładąc nacisk na funkcjonalność i ergonomiczne rozwiązania w oparciu o oryginalne pomysły. Każde wnętrze projektowane jest przy licznych konsultacjach z Inwestorem dzięki czemu sen o pięknym wnętrzu każdego Klienta przeobraża się w rzeczywistość. Zajmujemy się projektowaniem zarówno pojedynczych pomieszczeń, małych mieszkań jak również tych większych metraży – domy, apartamenty, pomieszczenia komercyjne i użytkowe, hotele. Zapraszamy do współpracy – obiecujemy że staniemy na wysokości zadania aby spełnić Państwa marzenia o pięknym wnętrzu.

MP ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Paulina Tracz

www.projektujemy-wnetrza.pl , e-mail: mp.architekturawnetrz@gmail.com, facebook: @MPArchitekturaWnetrz

MP Architektura Wnętrz zajmuje się aranżacją przestrzeni prywatnych, biznesowych, komercyjnych i użytkowych. Jestpracownią architektoniczną, która z pasją tworzy kreatywne, a zarazem funkcjonalne wnętrza. Dzięki czemu każdy projekt dopasowany jest na miarę potrzeb klienta.